Przeciwdziałamy

Miejsce

Błękitny Domek

Termin

wrzesień-grudzień 2020 rok

Organizator

Kontakt

totoanimo@o2.pl

„Bezpieczne WTZ i rehabilitacja społeczno-zawodowa osób z niepełnosprawnościami”
Fundacja Toto Animo otrzymała grant przeznaczony na pokrycie kosztów zakupu środków ochrony osobistej dla pracowników zaangażowanych w bezpośrednią pracę z uczestnikami Klubu Ku samodzielności oraz środków dezynfekcyjnych i wyposażenia potrzebnego do ich stosowania.
Wsparcie zostało udzielone ze środków unijnych za pośrednictwem PFRON w ramach projektu „Bezpieczne WTZ i rehabilitacja społeczno-zawodowa osób z niepełnosprawnościami”.
W Błękitnym Domku, w którym działa Klub, pracownicy zostali zaopatrzeni w maseczki, przyłbice, rękawiczki oraz fartuchy ochronne. Nie brakuje mydła i środków do dezynfekcji rąk. Powietrze filtrowane jest przez oczyszczacze powietrza, a powierzchnie – regularnie dezynfekowane.
Środki przekazane w ramach projektu pomogły nam osiągnąć to, o co trudno w czasach pandemii. Rehabilitacja naszych podopiecznych dorosłych z autyzmem nie została przerwana.

Na zdjęciu piłeczka do masażu przypominająca swoim kształtem koronawirusa. Traktujemy go niepoważnie tylko na zdjęciu. W życiu codziennym Błękitnego Domku jest nieproszonym gościem.

Partnerzy / sponsorzy